Strona główna / EKO zabiegi na twarz / Mezoterapia igłowa
Sprawdź cenę

Mezoterapia igłowa w salonie urody Warszawa Wola

Mezoterapia igłowa jest to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych naturalnych zabiegów, który pozwala na zahamowanie lub nawet odwrócenie niekorzystnych zmian w skórze. Metoda ta polega na podskórnym wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsce docelowe substancji leczniczych dobranych odpowiednio do konkretnego problemu skóry. Ostrzykiwanie cienkoigłowe znane jest od ponad 50 lat. Na początku było wykorzystywane do leczenia migreny oraz przewlekłych zespołów bólowych żylaków kończyn dolnych.
Wśród zabiegów medycyny estetycznej mezoterapia twarzy cieszy się dużą popularnością chociaż równie dobrze sprawdzi się na szyji oraz dekolcie. Zabieg mezoterapii pod oczy polecany jest w przypadku występowania zmarszczek mimicznych.

Mezoterapia w salonie kosmetycznym Eco Beauty Salon Warszawa Wola Ordona

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

W celu zredukowania odczuć bólowych w naszym gabinecie kosmetycznym przed zabiegiem stosujemy krem znieczulający. Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek leku lub substancji odżywczych podskórnie lub śródskórnie. Substancje te podawane są bezpośrednio do wskazanych miejsc, a ich dostarczanie odbywa się przy użyciu strzykawki i cienkiej igły. Zabieg ten wspomaga procesy regeneracyjne, pobudza mikrokrążenie oraz metabolizm komórek. Poprzez stymulację naturalnych procesów produkcji tkanek podporowych: kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, następuje poprawa stanu skóry. Podczas zabiegu wykorzystujemy ekskluzywne koktajle. Mezoterpia igłowa cieszy się dużą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Efekty mezoterapii igłowej:

1. Natychmiastowe efekty: wzrost jędrności, elastyczności, nawilżenia oraz rozświetlenie skóry.

2. Długotrwałe efekty: redukcja zmarszczek, ujędrniona i gładka skóra, zmniejszenie przebarwień.

Już po pierwszym zabiegu mezoterapii igłowej pacjenci zauważają poprawę stanu skóry oraz redukcję drobnych zmarszczek. Jednakże najlepsze i długotrwałe efekty widoczne są po wykonaniu serii zabiegów. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie z Kosmetologiem podczas konsultacji.

Mezoterapia igłowa głęboka

Koktajl stosowany do mezoterapii igłowej głębokiej to certyfikowany produkt zawierający kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej 2000kDa. Wysoka masa cząsteczkowa kwasu hialuronowego umożliwia odtworzenie struktury skóry podobną do tej z okresu lat młodzieńczych.

Działanie:

wygładzenie zmarszczek,

głębokie nawilżenie skóry,

odzyskanie jędrności i gęstości skóry,

rewitalizacja skóry,

aktywacja naturalnych mechanizmów autonaprawczych, kontrola metabolizmu,

oddziaływanie na strukturalne i funkcjonalne elementy skóry.

Mezoterapia igłowa okolic oka – Eyebag

Obrzęki zlokalizowane w okolicy oczu wymagają odpowiednio dobranych składników do ich całkowitej eliminacji. Koktajl zabiegowy posiada unikalny skład, dzięki czemu zastoje wodne występujące w strefie doliny łez są zminimalizowane.

Stymulujemy mikrokrążenie w tkankach, likwidując uporczywe obrzęki spowodowane nagromadzeniem się płynów w przestrzeniach międzykomórkowych. Dzięki zawartości koenzymu Q10 w ampułce dbamy o prawidłową stymulację przemian energetycznych w tkankach, odpowiednio je dotleniając, co wpływa na częściową eliminację lub zahamowanie postępujących procesów starzenia.

Efekty:

redukcja obrzeków w okolicy oka,

redukcja zmarszczek,

rozświetlenie,

dotlenienie,

nawilżenie.

Koktajle do mezoterapii igłowej

W naszym salonie kosmetycznym stosujemy ekskluzywne koktajle do mezoterapii igłowej francuskiego Laboratorium dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry.

Koktajle składają się z kwasu hialuronowego oraz 55 aktywnych składników w tym witamin, soli nieorganicznych i aminokwasów. Promienna skóra, blask, intensywne nawodnienie i wygładzenie zmarszczek to efekty wynikające z zastosowanego koktajlu. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Dzięki szerokiej ofercie koktajli zabiegowych kosmetolog wybiera odpowiedni preparat w zależności od potrzeb i stanu skóry Klienta.

Wskazania:

zwiotczała skóra

profilaktyka anty-aging - przeciwstarzeniowa i przeciwzmarszczkowa

obrzęki i zasinienia pod oczami

cera szarzejąca i pozbawiona blasku

skóra przemęczona

Przeciwwskazania

ciąża i okres karmienia piersią

choroby nowotworowe

alergia na stosowany preparat

cukrzyca

skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczyniowa, ryzyko powstania zwłóknień)

stosowanie leków przeciwkrzepliwych (aspiryna)

stany zapalne na skórze

Cena mezoterapii igłowej w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Mezoterapia igłowa z ekskluzywnym koktajlem z witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym

Mezoterapia igłowa Cytocare 532/Tensor lift Venome Eyebag Seventy Hyal mezoterapia głęboka
Mezoterapia igłowa - twarz 569 zł 599 zł 699 zł
Mezoterapia igłowa - szyja/dekolt 482 zł - 619 zł
Mezoterapia igłowa - twarz + szyja 674 zł - 799 zł
Mezoterapia igłowa - twarz + szyja + dekolt 781 zł - 999 zł
Mezoterapia igłowa - pod oczy 235 zł 391 zł 399 zł
Mezoterapia igłowa - bruzda nosowo-wargowa 212 zł - 319 zł