Sprawdź cenę

Endermologia Primelle w salonie urody Warszawa Wola

Ujędrnione, wysmuklone ciało, pozbawione cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej!
Endermologia jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod redukcji cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz ujędrniania i modelowania sylwetki.

Endermologia Primelle masaż próżniowy w Warszawie

Endermologia Primelle masaż próżniowy to masaż całego ciała, podczas którego wykorzystujemy specjalną aparaturę, która wytwarza podciśnienie. W głowicy ukryte są rolki oraz komora ssąca, dzięki czemu skóra formowana jest w fałd zasysany do urządzenia. W ten naturalny sposób uzyskujemy pożądane pobudzenie tkanek, stymulujemy mikrokrążenie, pobudzamy układ limfatyczny, poprawiamy perystaltykę jelit i metabolizm, w konsekwencji powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, tym samym zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Dodatkowo, masaż próżniowy endermologia Primelle to idelany zabieg na cellulit i rozstępy. Endermologia ma również szerokie zastosowanie w terapiach fizjoterapeutycznych.

Endermologia Primelle to zabieg na cellulit, rozstępy, zabieg na nagormadzoną tkankę tłuszczową, zabieg na ujędrnienie ciała oraz poprawę metabolizmu i zastoje limfatyczne. Pacjent przed zabiegiem wkłada specjalny kombinezon, dzięki któremu głowica urządzenia nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem. Dzięki temu minimalizujemy dyskomfort odczuwalny podczas „zasysania” skóry i nie dopuszczamy do uszkodzenia skóry.

Endermologia jest to zabieg w 100% naturalny, bezinwazyjny, skuteczny i bezpieczny, wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dodatkowo endermologia działa relaksująco i odprężająco. Skuteczność endermologii została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.

Endermologia obsługiwana jest przez przeszkolonego Kosmetologa, który w odpowiedni sposób pracuje głowicą. Parametry zabiegowe dobierane są w zależności od rodzaju skóry i zaawansowania problemu Klienta. Dzięki temu, skóra nie ulega rozciąganiu a sam zabieg jest bezbolseny i przyjemny.

Urządzenie do Masażu próżniowego endermologii Primelle w Warszawa Wola Eco Beauty Salon
Dla kogo przeznaczony jest zabieg endermologii w Warszawie?

Endermologia masaż próżniowy ciała to zabieg o szerokim spektrum działania. Zabieg dedykowany jest dla osób zmagających się z cellulitem, oporną na ćwiczenia i dietę tkankę tłuszczową, zastojami wody w organizmie, uczuciem ciężkich nóg. Dodatkowo endermologia świetnie ujędrnia i uelastycznia skórę.

Efekty endermologii:

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej,

wyszczuplanie i ujędrnianie ciała,

poprawa jędrności skóry,

modelowanie sylwetki,

zmniejszenie rozstępów i blizn,

poprawa perystaltyki jelit,

drenaż limfatyczny,

poprawa krążenia krwi i limfy,

regeneracja mięśni po intensywnym wysiłku, zmniejszenie zakwasów, napięć mięśniowych,

rozluźnienie organizmu po wysiłku fizycznym,

działanie terapeutyczne – zmniejsza obrzęki, pobudza krążenie, reguluje napięcie mięśniowe, terapia uszkodzeń mięśni, ścięgien, więzadeł, przyśpiesza oczyszczenie organizmu i poprawia metabolizm, wzmacnia układ odpornościowy.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu: wygładzenie skóry, zmniejszenie obrzęków, redukcja obwodu, polepszenie elastyczności skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne, lepsze wchłanianie i działanie stosowanych kosmetyków.

Zalecana częstotliwość: Zalecamy wykonanie co najmniej 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu dla uzyskania porządanego efektu.

Dodatkowe zalecenia w trakcie serii zabiegów:

regularna aktywność fizyczna (minimum 2 razy w tygodniu),

picie dużej ilości wody mineralnej, soków owocowych, herbaty ziołowe – około 2,5L dziennie,

stosowanie diety ograniczonej spożycie tłuszczy i węglowodanów prostych, a wzbogaconej w warzywa i błonnik pokarmowy,

używanie po zabiegu kosmetyków ujędrniających, antycellulitowych i wyszczuplających.

po zakończonej serii zabiegowej zalecamy minimum raz w miesiącu wykonanie zabiegu podtrzymującego efekt. Zapobiega to tworzeniu się złogów tłuszczowych i zastojów wody oraz limfy w organizmie.

Efekty masażu próżniowego Endermologia Primelle
Dlaczego Endermologia Primelle masaż próżniowy warto wykonać w Eco Beauty Salon na warszawskiej Woli?

W naszym salonie zabieg masażu próżniowego przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych kosmetologów na profesjonalnym sprzęcie opartym na najnowszej technologii. Zabieg wykonujemy na całe ciało, oddziałowując nie tylko na skórę ale również tkanki podskórne. Działamy ogólnoustrojowo, jednocześnie pobudzamy zarówno krążenie krwi jak i limfy, dzięki czemu chronimy przed obrzękami czy bólem wezłów.

Urządzenie Primelle, którego używamy do zabiegu zawiera wysokoobrotową turbinę zapewniającą dużą moc. Głowica wytwarza jednostajne podciśnienie, doskonale penetrując tkanki bez ich uszkadzania. Terapia umożliwia więc uzyskanie bardziej widocznych rezultatów, a sam zabieg nie powoduje dyskomfortu pacjenta.

Endermologia Primelle masaż próżniowy w przeciwieństwie do masażu próżniowego pojedyńczych partii ciała jest bezpieczniejszy, daje widoczne i szybsze efekty nie tylko estetyczne ale również sportowe i terapeutyczne.

Przeciwwskazania:

Stany zapalne, zakaźne i alergiczne skóry,

stany zapalne, zakaźne i alergiczne ogólne,

gorączka i stany zagrażające krwawieniem (np. stan po ekstrakcji zęba),

zmiany skórne niewiadomego pochodzenia,

przerwanie ciągłości skóry,

miesiączka,

ciąża lub jej podejrzenie,

choroby układu krążenia (m.in. nadciśnienie tętnicze, zaburzenie krwawienia, zapalenie żył, wady serca, rozrusznik serca, niewydolność mięśnia sercowego, obniżona krzepliwość lub przyjmowanie leków obniżających krzepliwość i inne, m.in. żylaki),

choroby układu wydalniczego,

choroby ginekologiczne,

choroby układu limfatycznego,

choroby nowotworowe (minimum 5 lat po),

operacje,

cukrzyca,

epilepsja,

guzki niewiadomego pochodzenia na przebiegu węzłów chłonnych,

przepukliny.

Cena Endermologii w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Do zabiegu wymagany jest specjalny kostium wielokrotnego użytku. Można go zakupić w salonie przed zabiegiem w cenie 99 zł.

Rodzaj zabiegu Cena Pakiet 4 zabiegów
Endermologia Primelle - masaż próżniowy na ciało PROMOCJA MIESIĄCA 199 zł 250 zł * 850 zł 1000 zł

* Promocja obowiazuje do 31.05.

Lifting próżniowy Primelle

Lifting próżniowy urządzeniem Primelle to w 100% naturalny, nieinwazyjny, skuteczny i bezpieczny zabieg likwidujący główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości.

Podczas zabiegu wykorzystujemy specjalną aparaturę, która wytwarza podciśnienie. W naszym salonie w Warszawie zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego i przeszkolonego Kosmetologa, który przykłada do poszczególnych miejsc twarzy głowicę. Pod wpływem próżni fałd skóry na twarzy jest zasysany. W ten naturalny sposób uzyskujemy pożądane pobudzenie tkanek, zwiększenie miejscowo mikrokrążenia, przywrócenie prawidłowego metabolizmu komórkowego, ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu, pobudzenie komórek do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki czemu skóra odzyskuje promienny wygląd.

Zabieg lifting próżniowy twarzy jest zabiegiem nie tylko skutecznymi i bezpiecznymi, ale również bardzo przyjemnymi i relaksującym.

Lifting Próżniowy twarzy wykonujemy również u kobiet w ciąży i mam karmiących!

Efekty liftingu próżniowego Endermologia Primelle
Efekty liftingu próżniowego:

Podkreślenie konturów twarzy, oczu i ust,

wygładzanie zmarszczek i bruzd,

poprawa elastyczności skóry,

pobudzenie komórek do produkcji kolagenu i elastyny,

ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu,

zmniejszenie obrzęków i cieni pod oczami,

przywraca skórze naturalny blask,

likwiduje drugi podbródek.

Lifting Próżniowy daje widoczne i długotrwałe efekty.

Zalecana częstotliwość: Zabieg może być wykonywany pojedyńczo jako zabieg bankietowy lub w serii. Zalecamy wykonanie co najmniej 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania:

Stany zapalne, zakaźne i alergiczne skóry,

przerwanie ciągłości skóry,

zmiany na skórze niewiadomego pochodzenia,

wypełniacze i inne formy terapii medycyny estetycznej (po konsultacji z lekarzem),

po ekstrakcji zęba,

choroby wewnętrzne szyi i głowy,

epilepsja,

problemy z naczynkami krwionośnymi,

leczenie skóry (również doustne),

po operacjach w okolicy twarzoczaszki,

guzki na przebiegu węzłów chłonnych.

Cena Liftingu próżniowego w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Do zabiegu wymagany jest specjalny kostium wielokrotnego użytku. Można go zakupić w salonie przed zabiegiem w cenie 99 zł.

Rodzaj zabiegu Cena Pakiet 4 zabiegów
Lifting próżniowy twarzy 150 zł 510 zł 600 zł
Lifting próżniowy twarzy + peeling enzymatyczny lub kwas owocowy + maska 250 zł 850 zł 1000 zł
Lifting próżniowy twarzy + mikrodermabrazja (jedna nakładka - odświeżająca) 250 zł 850 zł 1000 zł

* Promocja obowiazuje do 31.05.