Sprawdź cenę

Indywidualne terapie zabiegowe

W naszym salonie kosmetycznym możesz spodziewać się indywidualnego podjeścia do swoich problemów skórnych. Nie ma jednej metody, która pozwoli nam uporać się ze wszystkimi problemami skórnymi. W Eco Beauty Salon zadbamy o Twoją cerę w sposób kompleksowy, wykorzystując terapie łączone. Podczas wizyty konsultacyjnej stworzymy dla Ciebie indywidualną i dopasowaną do potrzeb Twojej skóry terapię zabiegową złożoną z adekwatnych zabiegów kosmetycznych. Dzięki temu, spotęgujemy efekty leczenia oraz skutecznie rozwiążemy Twój problem skórny.

Terapia zabiegowa obejmuje: konsultację przedzabiegową + stworzenie procedury terapeutycznej + zabiegi.

Indywidualne kosmetyczne terapie zabiegowe Eco Beauty Salon Warszawa Wola
Przyjdź do nas na konsultacje a my kompleksowo zatroszczymy się o Twoją skórę.

Rodzaje terapii kosmetycznych:

Terapie lecznicze - polegają na łączeniu różnych zabiegów kosmetycznych dla uzyskania najlepszych i trwałych efektów. Terapia lecznicza to idelane rozwiązanie dla skóry problematycznej (trądzik hormonalny, młodzieńczy, różowaty, przebarwienia skór).

Terapie profilaktyczne - kuracje zapobiegające starzeniu z wykorzystaniem różnych technik i zabiegów kosmetycznych wprowadzających substancje aktywne w głąb skóry, a także wzmacniających. Dzięki temu, pożądany efekt zostanie utrzymany.

Terapie przeciwstarzeniowe - kuracje dedykowane dla skóry dojrzałej, z widoczną utratą jędrności i elastyczności. Kosmetolog zadba o stymulację komórek skóry do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, które odpowiadają za młody wygląd.

Terapie dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia - specjalistyczna kuracja jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna zarówno dla mamy, jak i jej dziecka. Podczas zabiegu zadbamy, aby był to czas wytchnienia i relaksu. Po kuracji skóra będzie pełna blasku, nawilżona i oczyszczona.

Terapie antycellulitowa - kuracja skierowana do osób borykających się z problemem cellulitu. Pomożemy Ci w uzyskaniu gładkiego i jędrnego ciała pozbawionego "pomarańczowej skórki".

Ceny indywidualnych terapii w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Kwota każdej terapii obejmuje: konsultację przedzabiegową + stworzenie procedury terapeutycznej + zabiegi.

Rodzaj zabiegu Cena
Terapie lecznicze od 539 zł 599 zł
Terapie profilaktyczne od 512 zł 569 zł
Terapie przeciwstarzeniowe (Anti-Age) od 846 zł 940 zł
Terapie dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia od 269 zł 299 zł
Terapie antycellulitowe (cała serię zabiegów - 8x karboksyterapia, 2x masaż antycellulitowy, peeling wygładzający) 2843 zł 3159 zł