Karboksyterapia Julié Carboxytherpy

Marzysz o jędrnym i gładkim ciele pozbawionym cellulitu, rozstępów i nadmiaru tkanki tłuszczowej, a na twarzy redukcji zmarszczek? Wybierz Karboksyterapię w Warszawie Woli w salonie kosmetycznym Eco Beauty Salon!

Czym jest Karboksyterapia?

Karboksyterapia, czyli odmładzanie skóry za pomocą dwutlenku węgla jest zabiegiem innowacyjnym, nieinwazyjnym, bezpiecznym i bardzo skutecznym. Zabieg jest zgodny z procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organizmie. Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na podaniu dwutlenku węgla śródskórnie lub podsókrnie i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego. Dwutlenek węgla częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Podczas iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne, co prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten skutkuje zmniejszeniem komórek tłuszczowych i złogów, a następnie powoduje wymodelowanie sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia efektu „pomarańczowej skórki”. Po aplikacji gaz wędruje do płuc i jest wydalany jako produkt wymiany gazowej. Zabieg karboksyterapii jest bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Urządzenie do Karboksyterapii Julie w Warszawa Wola Eco Beauty Salon
Wskazania:

Cellulit

Rozstępy i blizny

Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej

Opuchnięcia nóg

Cienie i worki pod oczami

Wiotkość skóry

Liczne, drobne zmarszczki

Łysienie

Zalecana częstotliwość: W przypadku wygładzania zmarszczek oraz redukcji obrzęków i cieni pod oczami zalecamy wykonanie co najmniej 6 zabiegów raz w tygodniu. Natomiast w przypadku walki z cellulitem, rozstępami, wiotkością skóry oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej wykonaj serię 10- 12 zabiegów co najmniej raz na 2 tygodnie.

Efekty Karboksyterapii:

Produkcja nowego kolagenu

Redukcja cellulitu i rozstępów

Likwidacja zmarszczek

Regeneracja skóry

Poprawa kondycji skóry

Redukcja cieni pod oczami

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Ujędrnienie ciała

Zastosowanie Karboksyterapii:

Karboksyterapia na okolice oczu – zabieg na kurze łapki, sposób na redukcję zmarszczek oraz cieni pod oczami, lifting oka.

Karboksyterapia na twarz, szyję, dekolt – zabieg na zmarszczki, pobudzenie procesu syntezy kolagenu, regeneracji skóry oraz mikrokrążenia, sposób na ujędrnienie twarzy.

Karboksyterapia na podbródek – redukcja tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie procesu syntezy kolagenu, idealny zabieg na wyszczuplenie podbródka.

Karboksyterapia na dłonie – poprawa kolorytu i regeneracja skóry, spłycenie zmarszczek, biorewitalizacja skóry dłoni, nawilżenie skóry.

Karboksyterapia na skórę głowy – zabieg na wypadanie włosów oraz wzmocnienie ich cebulek.

Karboksyterapia na brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – sposób na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie ciała, ujędrnianie ciała.

Karboksyterapia na blizny i rozstępy – redukcja widoczności defektów oraz regeneracja tkanek, zabieg na blizny i rozstępy.

Dlaczego Karboksyterapia w Eco Beauty Salon?

W naszym salonie kosmetycznym karboksyterapia wykonywana jest przez wyspecjalizowanych Kosmetologów przy użyciu wysokiej jakości aparatu Julié Carboxytherpy firmy Unique Technologie.

Julié Carboxytherpy to aparat, który korzysta z systemu S&INT™ (Smart & Intuitive) - wszystko po to, aby wykonywanie zabiegu było szybkie i komfortowe, a dla Ciebie przede wszystkim bezpieczne i efektywne.

Opatentowany systemem DHS® to jedyny aparat na świecie korzystający z podwójnego podgrzewania gazu, które znacząco redukuje odczucia bólowe podczas zabiegu.

Inteligentny system PFC® dokładnie kontroluje przepływ gazu, dzięki czemu gwarantujemy wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu.

Program ACS® zapewnia całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego, które zapewnia sterylność oraz większe bezpieczeństwo całego zabiegu.

Zaawansowany system filtracji gazu, który maksymalizuje Twoje bezpieczeństwo.

Certyfikat medyczny - stosujemy wysokiej klasy gaz medyczny LAPAROS, którego cechuje unikalna sterylność oraz czystość powyżej 99,5%.

Pamiętaj aby zawsze wybierać wysoką jakość i bezpieczeństwo!
Przeciwwskazania:

Niedawno przebyty zawał serca lub dławica piersiowa

Niewydolność nerek, dializy

Choroby nowotworowe

Ostra niewydolność serca

Stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej (opryszczka)

Wirusowa infekcja skóry

Trądzik różowaty, czerwona szyja i dekolt

Ciąża i okres laktacji

Infuzja tlenowa oczu z Karboksyterapią

Podczas zabiegu łączymy dwie technologie: Karboksyterapię z Infuzją tlenową w okolicach oczu (powieka dolna i górna).

Na czym polega zabieg?

Na początku wykonujemy zabieg karboksyterapii oczu, czyli odmładzamy skórę za pomocą dwutlenku węgla. Jest to zabieg innowacyjny, nieinwazyjny, bezpieczny i bardzo skuteczny. Zabieg jest zgodny z procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organizmie. Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na podaniu certyfikowanego dwutlenku węgla śródskórnie lub podsókrnie. Następnie za pomocą hiperbarycznego tlenu wtłaczamy pod ciśnieniem dedykowane cerze serum działające przeciwzmarszczkowo, wygładzająco, rozświetlająco i nawilżająco. Dzięki połączeniu karboksyerapii i infuzji tlenowej skóra wokół oczu pozostanie nawilżona, rozświetlona, zredukujemy cienie, worki pod oczami oraz drobne zmarszczki.

Wskazania:

zmarszczki,

cienie pod oczami,

worki pod oczami,

sucha skóra.

Urządzenie do Karboksyterapii Julie w Warszawa Wola Eco Beauty Salon

Efekty zabiegowe:

redukcja drobnych zmarszczek,

nawilżenie skóry wokół oczu,

redukcja cieni pod oczami,

rozjaśnienie i rozświetlenie okolicy oka.

Cena Karboksyterapii w Eco Beauty Salon Warszawa Wola