Voucher upominkowy

Na dowolny zabieg, masaż twarzy lub ciała lub dowolną kwotę.

Voucher podarunkowy na prezent w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent z okazji Świąt, urodzin, wieczoru panieńskiego, dnia matki, a może narodzin dziecka? Chcesz zmotywować, podziękować lub wyróżnić swojego pracownika? Podaruj niezapomniane chwile relaksu, ukojenia i regeneracji w Eco Beauty Salon bliskiej osobie. Dzięki naszym voucherom na zabieg, masaż lub dowolną kwotę, obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

Proponujemy vouchery dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Możesz wybrać każdy zabieg z oferty, dowolny masaż lub przeznaczyć dowolną kwotę do wykorzystania. Vouchery podarunkowe można zakupić w naszym salonie kosmetycznym osobiście lub składając zamówienie:

Regulamin korzystania z Voucherów upominkowych

a.) Voucher upoważnia do skorzystania z usług kosmetycznych świadczonych w Eco Beauty Salon zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Vouchera. Voucherem można płacić za wszystkie usługi zgodnie z ofertą dostępną na stronie internetowej oraz w salonie.

b.) Vouchery są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu – w tym czasie należy wykorzystać wykupione zabiegi lub wykorzystać wartość Vouchera. Po upływie terminu ważności Vouchera, niewykorzystana wartość zostaje utracona.

c.) Vouchery można zakupić osobiście w Eco Beauty Salon, składając zamówienie mailowo na adres kontakt@ecobeautysalon.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

d.) Za Vouchery zamówione mailowo lub przez formularz kontaktowy Eco Beauty Salon przyjmuje płatność przelewem. Rezerwację na zabieg można dokonać po zaksięgowaniu przelewu na konto bankowe Eco Beauty Salon.

e.) Voucher zakupiony poprzez zgłoszenie mailowe lub forumlarzem kontaktowym może zostać wysłany pod wskazany adres za dodatkową opłatą wynoszącą 10 zł.

f.) Voucher można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług lub wartości Vouchera.

g.) Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, o tym, iż formą płatności za zabieg będzie Voucher.

h.) Vouchery należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

i.) Vouchery nie podlegagają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z Vouchera, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

j.) Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Vouchera, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Vouchera.

k.) Płatności Voucherem nie można łączyć z promocjami i rabatami. Voucherem nie można płacić za zakupione kosmetyki oraz zabiegi kupione online.

l.) Vouchery imienne mogą być przeniesione na inną osobę.

m.) Vouchery na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na inne usługi z oferty Eco Beauty Salon o tej samej wartości.

n.) Integralną częścią Voucherów Upominkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Eco Beauty Salon. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

o.) Od momentu przekazania Vouchera Nabywcy, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za jego zniszczenie lub utratę.

p.) Po upływie terminu ważności Vouchera, niewykorzystana wartość zostaje utracona.

r.) Voucher stanowi zaproszenie dla 1 osoby. Właściciel Vouchera zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu usługi osobiście, telefonicznie lub online.

s.) Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić na co najmniej 24 godziny przed jej terminem.

t.) W przypadku nieodwołania wizyty, kwota przeznaczona na umówiony zabieg przepada.