Aktualne promocje w Eco Beauty Salon

Promocje na Grudzień w Eco Beauty Salon

Zniżki do 40% na zabiegi i masaże w grudniu:

40% zniżki na Zabieg rozświetlający C-flush. Teraz wykonasz zabieg w cenie 179 zł 299 zł - W grudniu oszczędzasz aż 120 zł. Zabieg pięknie rozświetli Twoją skórę, doda jej blasku, pobudzi skórę do odbudowy i regeneracji oraz zadziała silnie przeciwzmarszczkowo.

Endermologia całego ciała w cenie 199 zł 250 zł - podczas jednego zabiegu działamy przeciwobrzękowo, redukujemy zastoje wody, pobudzimy perystaltykę jelit, działamy ujędrniająco i wyszczuplająco a także zmniejszamy widoczność cellulitu. Od razu po zabiegu poczujesz się lżejsza.

23% zniżki na 5-etapowy zabieg oczyszczający twarzy. Teraz wykonasz zabieg w cenie 199 zł 259 zł. Oszczędzasz w grudniu 60 zł - łączymy działanie masek terapeutycznych od marki PCA Skin, peelingu kawitacyjnego z urządzeniem medycznym Infuzją tlenową z ampułką dedykowaną skórze zanieczyszczonej.

30% zniżki na drugi zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej przy zakupie dwóch zabiegów - zabieg o szerokim spektrum działania, zarówno na twarz jak i ciało: liftingujemy, ujędrniamy wiotką skórę, redukujemy blizny, zmniejszamy widoczność zmarszczek oraz przebarwień.

Masaż Kobido w cenie 249 zł 300 zł - naturalny lifting twarzy, rozluźnimy spięte mięśnie Twojej twarzy, ujędrnimy skórę, rozluźnimy napięcia w obrębie barków i szyi, dotlenimy skórę oraz zadziałamy relaksująco.

4 + 1 Gratis - kup 4 dowolne zabiegi a piąty zabieg otrzymasz gratis.

Promocje obowiązują od 01.12 do 31.12.2023 r.

Wyjątkowy pakiet dla przyszłej Panny młodej i Pana młodego.

Wiemy, że każda przyszła Panna młoda chce wyglądać i czuć się wyjątkowo na swoim ślubie. Dlatego, aby Twoja skóra wyglądała promiennie, a makijaż był trwały przygotowałyśmy wyjątkową ofertę zabiegową w promocyjnej cenie.

Pakiet ślubny – miesiąc do ślubu zawiera dwa zabiegi:

Zabieg 1: Peeling złuszczający PCA Detox Gel twarz - głęboko oczyścimy skórę, połączenie kwasu mlekowego, glikolowego oraz salicylowego ma za zadanie delikatnie złuszczyć oraz oczyścić pory.

Zabieg 2: Infuzja tlenowa twarzy - intensywnie nawilżymy skórę, dodamy jej blasku, rozświetlimy ją oraz z edukujemy drobne niedoskonałości. Efekt widoczny od razu po zabiegu. Zabieg chętnie wybierany przez gwiazdy.

Dla kogo jest skierowany pakiet ślubny?
Przede wszystkim dla przyszłej Panny młodej oraz Pana młodego, dla świadkowej oraz dla każdego kto chciałby zadbać o swoją skórę i zabłysnąć na ważnym wydarzeniu.

Cena Pakietu: 459 zł zamiast 528 zł

Umów się na wizytę i zadbaj o swoją skórę na ten wyjątkowy dzień.

Poleć nas swoim znajomym i zyskajcie 20% zniżki

Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego!
Poleć nas swojemu znajomemu, który jeszcze nie korzystał z naszych usług, a oboje otrzymacie rabat 20% na wybrany zabieg na twarz lub ciało. Rabat na zabieg przysługuje jeżeli:

osoba zaproszona podczas rejestracji telefonicznej lub przed zabiegem przedstawi pracownikowi recepcji imię i nazwisko osoby polecającej

osoba zaproszona skorzysta przynajmniej z jednego zabiegu na twarz lub ciało– wtedy osoba polecająca otrzyma rabat -20% na swój zabieg,

osoba zaproszona musi być nowym klientem, który nigdy nie korzystał z zabiegów w Eco Beauty Salon.

Liczba poleconych znajomych jest nieograniczona.

Zobacz cennik zabiegów..

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr tel. 508 814 460
Promocja poleć nas znajomym w Eco Beauty Salon kosmetyczny urody Warszawa Wola

Regulamin promocji „Poleć nas znajomym. Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego”

1. Postanowienia ogólne:

a.) Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z akcji „Poleć nas znajomym. Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego”

b.) Użyte w niniejszym regulaminie terminy mają następujące znaczenie:
Regulamin – niniejszy regulamin akcji „Poleć nas znajomym. Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego”
Organizator – Ewelina Sawczuk Eco Beauty Salon ul. Ordona 12D lok. 2U, 01-237 Warszawa, NIP: 5372479757.
Klient – osoba fizyczna, prawna lub inna jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej dokonująca zapisu na zabieg w Eco Beauty Salon.
Osoba polecająca – jest to Klient, który skorzystał przynajmniej z jednego zabiegu na twarz lub ciało w Eco Beauty Salon.
Osoba zaproszona – jest to osoba, która nigdy nie korzystała z usług w Eco Beauty Salon.
Usługi – usługi oferowane w Eco Beauty Salon.

2. Realizacja zabiegu w ramach akcji:

a.) Każdy osoba zaproszona, podczas rejestracji lub przed zabiegiem musi przedstawić pracownikowi recepcji imię i nazwisko osoby polecającej.

b.) Osoba zaproszona musi być nowym klientem, który nigdy nie korzystał z zabiegów w Eco Beauty Salon.

c.) Osoba zaproszona otrzymuje rabat 20% na jeden dowolnie wybrany zabieg na twarzy lub ciała w Eco Beauty Salon. Rabat nie dotyczy serii zabiegów.

d.) Osoba polecająca Eco Beauty Salon może wykorzystać 20% rabatu na jeden dowolnie wybrany zabieg na twarzy lub ciała w Eco Beauty Salon w terminie do 2 miesięcy od daty uzyskania rabatu.

e.) Datą uzyskania rabatu jest data wizyty nowego klienta.

3. Czas trwania akcji i okres obowiązywania zniżek:

a.) Akcja obowiązuje do momentu odwołania prze Organizatora.

4. Postanowienia końcowe:

a.) Zniżki, o których mowa w niniejszym regulaminie, nie będą łączone z innymi zniżkami oferowanymi przez Organizatora w okresie trwania akcji oraz innymi zniżkami, jakie posiada pacjent. Klient będzie miał prawo dokonać wyboru, z której zniżki lub promocji w dniu konsultacji korzysta.

b.) Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie.

e.) Regulamin obowiązuje od dnia opublikowania.

f.) Regulamin jest dostępny w recepcji Eco Beauty Salon oraz na stronie www.ecobeautysalon.pl

Regulamin promocji „–50 zł za zapisanie się do Newslettera”

1. Organizator akcji uprawniającej do zniżek:

Organizatorem akcji jest Ewelina Sawczuk Eco Beauty Salon, ul. Ordona 12D/2U, 01-237 Warszawa.

2. Zasady akcji rabatowej na zabiegi i masaże:

a.) Akcja polega na udzielaniu przez Organizatora zniżki kwotowej w wysokości 50 zł. Możliwość uzyskania zniżki posiada osoba zapisująca się pierwszy raz do Newslettera Eco Beauty Salon.

b.) Zniżka komunikowana jest poprzez stronę internetową: www.ecobeautysalon.pl oraz na Social Mediach.

c.) Ze zniżki Klient może skorzystać w Ewelina Sawczuk Eco Beauty Salon, ul. Ordona 12D/2U, 01-237 Warszawa.

d.) Oferowana zniżka nie podlega wymianie na środki pieniężne, oraz nie łączy się z innymi zniżkami oferowanymi przez Eco Beauty Salon.

e.) Z promocji „–50zł za zapisanie się do newslettera” może skorzystać jedynie Klient, który wykonuje zabieg w Eco Beauty Salon o minimalnej wartości 200zł.

f.) Zniżki nie można wykorzystać na zakupy online, zakupy kosmetyków oraz innych produktów, w szczególności do zakupu voucherów upominkowych.

3. Osoby uprawnione do skorzystania z oferty zniżkowej:

Osobą Uprawnioną do skorzystania z oferty zniżkowej podczas okresu trwania Akcji jest osoba, która otrzyma kupon o wartości 50 zł na podany do Newslettera Eco Beauty Salon adres mailowy.

4. Czas trwania akcji i okres obowiązywania zniżek

Voucher można wykorzystać przez 3 miesiące od daty otrzymania vouchera.

5. Postanowienia końcowe:

a.) Zniżka, o której mowa w niniejszym regulaminie, nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami oferowanymi przez Organizatora w okresie trwania Akcji oraz innymi zniżkami, jakie posiada Klient. Klient będzie miał prawo dokonać wyboru z której zniżki lub promocji w dniu wizyty korzysta.

b.) Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie.

e.) Regulamin obowiązuje od dnia opublikowania.

f.) Regulamin jest dostępny w recepcji Eco Beauty Salon oraz na stronie www.ecobeautysalon.pl