Sprawdź cenę

Depilacja woskiem Depileve

Depilacja woskiem Depileve jest jednym z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych sposobów usuwania nadmiernego owłosienia. Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków mają w swoim składzie 70% żywicy z najlepszego gatunku sosny. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Dodatek wyciągów roślinnych takich jak azulen, lawenda, aloes, masło karite i innych cennych składników powoduje, że Panie o nawet najwrażliwszej i delikatnej skórze mogą cieszyć się z jedwabiście gładką skórą po zabiegu.

Depileve to marka o ugruntowanej pozycji, obecna na światowym rynku od ponad 40 lat. Posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 22716 (GMP- Good Manufacturing Practice), spełniając wymagania UE i produkując tylko przy najwyższych standardach. Depileve jest największym producentem wosku na świecie i liderem w branży depilacji.

Oferujemy dwa rodzaje depilacji woskiem:

Depilacja woskiem miękkim

Wosk przeznaczony do depilacji paskowej. Pozwala na błyskawiczne usuwanie owłosienia z dużych partii ciała. Stosowany do depilacji nóg, pleców i rąk. Optymalna lepkość wosków sprawia, że podrażnienie po depilacji jest zminimalizowane.

Film WAX - depilacja bezpaskowa

Najwyższej jakości wosk o unikalnej, plastycznej formule, przeznaczony do depilacji metodą bezpaskową. Depilacja Film Waxem jest precyzyjna, higieniczna i długotrwała. Niska temperatura wosku korzystnie wpływa na doznania podczas depilacji. Efektywnie usuwa krótkie i grube włoski nawet z trudnodostępnych obszarów (bikini, pachy).

Jak przygotować się do depilacji woskiem?

Zacznij od zapisu w naszym salonie kosmetycznym Eco Beauty Salon

PO PIERWSZE - WŁOSKI

Aby depilacja była udana włosy muszą mieć długość od 0,5 cm do 1 cm. Taką długość włosa osiągniesz po ok. 14 dniach od ostatniego golenia.

Dłuższe włosy możesz przyciąć nożyczkami.

PO DRUGIE - SKÓRA

Wskazane jest systematyczne nawilżanie skóry (balsamy, oliwki).

1-2 dni przed depilacją wykonaj peeling. Dzięki temu złuszczysz naskórek, a włoski uniosą się i będą łatwiejsze do usunięcia.

PO TRZECIE – CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ BEZPOŚREDNIO PRZED DEPILACJĄ?

Przed depilacją nie stosuj na depilowaną partię ciała tłustych kosmetyków i oliwek.

Nie korzystaj z sauny i solarium.

Przeciwwskazaniem do depilacji są żylaki i popękane naczynka. Jeśli Twoja skóra jest podrażniona, naskórek zdarty, są widoczne zmiany, kosmetyczka może odmówić depilacji.

Efekty depilacji woskiem

Efekty utrzymują się kilka tygodni, zwykle do 3-6 tygodni. Przy regularnym wykonywaniu zabiegów okres ten wydłuża się, włosy stają się cieńsze i jaśniejsze.

Cena depilacji woskiem w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Zabieg przeznaczony dla Kobiet.
Rodzaj zabiegu Cena
Depilacja woskiem - łydki 73 zł
Depilacja woskiem - uda 77 zł
Depilacja woskiem - całe nogi (łydki + uda) 135 zł
Depilacja woskiem - pachy 50 zł
Depilacja woskiem - ręce 69 zł
Depilacja woskiem - całe plecy 189 zł
Depilacja woskiem - plecy + ramiona 220 zł
Depilacja woskiem - plecy 1/2 120 zł
Depilacja woskiem - klatka piersiowa 60 zł