Strona główna / EKO zabiegi na twarz / Mezoterapia mikroigłowa Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa (dermapen) - w szybki I skuteczny sposób poprawi jędrność I elastyczność Twojej skóry, opóźni procesy starzenia się skóry, rozjaśni przebarwienia oraz zmniejszy widoczność blizn. Twoja skóra odzyska naturalnie piękny i zdrowy wygląd. Mezoterapia mikroigłowa (dermapen) jest to zabieg polegający na wprowadzeniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy sterylnych mikroigieł. Mechanizm działania polega na stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, regeneracji, a następnie poprawie gęstości i elastyczności skóry. Dochodzi również do zwiększenia migracji i namnażania keratynocytów, co z kolei powoduje zwiększenie grubości skóry i wzmocnienie jej warstwy ochronnej.
W gabinecie kosmetycznym Eco Beauty Salon do zabiegu wykorzystujemy najwyżej jakości koktajle CytoCare® 502/516/532, Ferulac, PRX T33, BioRePeel oraz estGen. Rodzaj używanej ampułki dobiera Kosmetolog w zależności od potrzeb skóry.
Dermapen pobudza odnowę skóry w sposób naturalny, poprzez stymulację procesów regeneracyjnych.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen twarzy w salonie urody Eco Beauty Salon Warszawa Wola

CytoCare składa się z kwasu hialuronowego oraz 55 aktywnych składników w tym witamin, soli nieorganicznych i aminokwasów. Promienna skóra, blask, intensywne nawodnienie i wygładzenie zmarszczek to efekty wynikające z zastosowania RevitaCare CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.
Różne oznaczenia preparatu CytoCare wynikają z innego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu Kosmetolog może dobrać odpowiednią dawkę kwasu hialuronowego w zależności od potrzeb Klienta. Skład CytoCare 516/532: Kwas hialuronowy 16mg / 32 mg, witaminy, nieorganicze sole, aminokwasy.

Ferulac efekty z użyciem dermapenu z kwasem ferulowym to rozświetlenie skóry, dodanie jej blasku, zmniejszenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień oraz wygładzenie skóry.

PRXT 33 zabieg z użyciem PRXT33 działa liftingująco, odmładzająco, oczyszczająco oraz wybielająco.

BioRePeel zmniejszenie przebarwień, wyrównanie kolorytu skóry, zmniejszenie ilości zmarszczek, spłycenie blizn, napięcie i ujędrnienie skóry.

EstGen redukcja blizn, zmniejszenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, produkcja kolagenu i elastyny, regeneracja, rozjaśnienie przebarwień.

Efekty Mezoterapii mikroigłowej:

poprawa elastyczności i jędrności skóry

rozjaśnienie przebarwień

zmniejszenie widoczności blizn

gładka skóra

opóźnienie procesów starzenia skóry

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim zabiegu w cyklu, jednak u niektórych osób pojawiają się one już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt zauważalny jest po ostatnim zabiegu w cyklu.

Wskazania:

zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu, górnych powierzchni dłoni

wiotkość skóry

przebarwienia

rozszerzone pory

blizny potrądzikowe

Schemat zabiegu Dermapen:

W naszym salonie kosmetycznym zabieg mezoterapii mikroigłowej - frakcyjnej trwa około 60 min. Podczas zabiegu wykonywane są mikronakłucia jednorazową głowicą, która zawiera sterylne, tytanowe mikroigły. Jednocześnie wprowadzane są składniki aktywne dobrane indywidualnie do potrzeb skóry.

Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona, po kilku dniach może nastąpić łuszczenie.

Zabieg należy wykonywać co 3-4 tygodnie.

Zalecenia pozabiegowe:

pielęgnacja skóry kosmetykami przynoszącymi ukojenie

całkowite unikanie słońca i solarium przez 3 tygodnie po zabiegu

stosowanie filtru UV SPF 50

bezpośrednio po zabiegu unikanie intensywnego wysiłku fizycznego, sauny, basenu, długich kąpieli w wannie

Przeciwwskazania

choroby nowotworowe skóry

ciąża i karmienie piersią

miejscowe wirusowe lub bakteryjne zapalenie skóry np. trądzik lub aktywna opryszczka

Cena mezoterapii mikroigłowej Dermapen w Eco Beauty Salon Warszawa Wola