Kilka słów o Eco Beauty Salon

Eco Beauty Salon to profesjonalny salon kosmetyczny znajdujący się na warszawskiej Woli. Został stworzony z pasji do piękna, przyrody i z miłości do ludzi, pozostając stale w zgodzie z naturą. W Eco Beauty Salon odczujesz efekt dobroczynnego działania natury. Proponujemy zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, wykonywane przez wykwalifikowanych kosmetologów, na wysokiej klasy nowoczesnym sprzęcie z wykorzystaniem kosmeceutyków naturalnych i organicznych. Produkty nie posiadają parabenów, syntetycznych aromatów, barwników, składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

Ciągły pośpiech, stres, natłok obowiązków i brak czasu, sprawiają że często zapominamy o sobie i swoich potrzebach. Zatrzymajmy się chociaż na chwilę i dajmy swojemu ciału i umysłowi moment ukojenia, relaksu i regeneracji. Eco Beauty Salon to salon urody gdzie w kameralnej atmosferze przy dźwiękach muzyki doświadczysz zabiegów wykonanych przez profesjonalistów, dobranych indywidualnie do Twoich potrzeb.

Wśród naszych zabiegów znajdują się m.in. zabiegi na twarz i ciało, w tym karboksyterapia, infuzja tlenowa organic oxygen, mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa (dermapen), zabiegi pielęgnacyjne, nawilżające, antybakteryjne, peeling kawitacyjny, zabiegi kwasami, zabiegi na trądzik.

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama masaży wykonywanych przez doświadocznego fizjoterapeutę w urokliwej i kameralnej atmosferze przy blasku świec z użyciem w 100% naturalnych olejków.

Eco Beauty Salon wnętrze Eco Beauty Salon wnętrze
„Twoje zdrowe piękno jest dla nas najważniejsze!”

Nasz zespół

Ewelina Sawczuk w Eco Beauty Salon Warszawa Wola Ordona

Ewelina - Właścicielka Salonu

Założycielka oraz właścicielka Eco Beauty Salon. Mgr biologii o specjalizacji "Biologia komórki i organizmu". Ukończyła studia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w firmach farmaceutycznych w Warszawie oraz obejmując stanowisko Menedżera ds. sprzedaży diagnostyki w polskiej firmie medycznej. W biznesie nie boi się podejmować odważnych decyzji. Jest optymistką żyjącą w zgodzie ze sobą i ludźmi. Słucha potrzeb Klientów i chce im zaoferować profesjonalne produkty i usługi, przede wszystkim bezpieczne, skuteczne i przyjazne naturze. Czuje się odpowiedzialna społecznie, dlatego wybierając kosmetyki dokładnie sprawdza dostawców i testuje produkty najpierw na sobie. Jej celem jest stworzenie kameralnego miejsca przyjaznego naturze, gdzie świadomi Klienci, dbający o środowisko i poszukujący wysokiej jakości usług mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. W czasie wolnym wyjeżdza poza miasto i relaksuje się na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Uwielbia obcowanie z naturą, bliskość jezior, morza i gór. Fanka yogi, podróży (tych małych i dużych :)) oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ewelina Kosmetolog w Eco Beauty Salon Warszawa Wola Ordona

Ewelina - Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Temat jej pracy dypolomowej to "Badanie wybranych ekstaktów roślinnych jako potencjalnych kosmoceutyków". W gabinecie kosmetycznym kieruje się umiejętną konsultacją i diagnozą skóry, na podstawie której indywidualnie dobiera zabiegi oraz pielęgnację domową. Specjalizuje się w peelingach złuszczających i w terapii skóry problematycznej. Uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach tematycznych regularnie poszerza swoją wiedzę, aby w sposób profesjonalny sprostać różnorodnym oczekiwaniom pacjentów. W swojej pracy zawodowej kładzie duży nacisk na holistyczne podejście do problemów każdej osoby. Interesuje się kosmetykami naturalnymi, zagłębia w ich składy, dzięki czemu może starannie dobrać kosmetyk do potrzeb skóry. Jej priorytetem jest ciągły rozwój i poprawa kompetencji w zakresie kosmetologii naturalnej i medycznej. Od kilku lata aktywnie poszerza swoje doświadczenie pracując w Warszawie, a największą satysfakcją jest dla niej zadowolenie pacjentów z widocznych efektów zabiegów. Prywatnie lubi uprawiać sport i podróżować.

Martyna Kosmetolog w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Martyna - Kosmetolog

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej na kierunku kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Aktualnie studentka trzeciego roku pielęgniarstwa w Warszawie. Dodatkowym potwierdzeniem jej umiejętności jest ukończenie wielu specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała oraz doświadczenie w branży kosmetologicznej. W swojej pracy specjalizuje się głównie w zabiegach z użyciem „igły” m.in. mezoterapii igłowej, karboksyterapii. Entuzjastka zabiegów modelujących sylwetkę przy użyciu najnowszych technologii. W pracy zawodowej bardzo ceni sobie dokładność i skrupulatność, gdyż jej zdaniem, są to jedne z najważniejszych cech wykwalifikowanego kosmetologa. Zwolenniczka naturalnych zabiegów poprawiających kondycję skóry. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób holistyczny oraz indywidulany, co sprawia, iż świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Jako osoba posiadająca duże pokłady energii lubi poznawać ludzi oraz odwiedzać nowe miejsca. W wolnych chwilach spaceruje na łonie natury i uczęszcza na kurs języka norweskiego.

Damian Masażysta w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Damian - Masażysta / Fizjoterapeuta

Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie oraz kursy masażu I i II stopnia. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii, w tym również z zakresu terapii powięziowej. Specjalizuje się w szerokiej gamie masaży od poprawiających stan zdrowia - masaż klasyczny, sportowy, limfatyczny, po masaże modelujące sylwetkę. Pracę Damiana cechuje holistyczne spojrzenie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Prywatnie interesuje się żeglarstwem oraz teatrem.