Kilka słów o Eco Beauty Salon

Eco Beauty Salon to profesjonalny salon kosmetyczny znajdujący się na warszawskiej Woli. Został stworzony z pasji do piękna, przyrody i z miłości do ludzi, pozostając stale w zgodzie z naturą. W Eco Beauty Salon odczujesz efekt dobroczynnego działania natury. Proponujemy zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, wykonywane przez wykwalifikowanych kosmetologów, na wysokiej klasy nowoczesnym sprzęcie z wykorzystaniem kosmeceutyków naturalnych i organicznych. Produkty nie posiadają parabenów, syntetycznych aromatów, barwników, składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

Ciągły pośpiech, stres, natłok obowiązków i brak czasu, sprawiają że często zapominamy o sobie i swoich potrzebach. Zatrzymajmy się chociaż na chwilę i dajmy swojemu ciału i umysłowi moment ukojenia, relaksu i regeneracji. Eco Beauty Salon to salon urody gdzie w kameralnej atmosferze przy dźwiękach muzyki doświadczysz zabiegów wykonanych przez profesjonalistów, dobranych indywidualnie do Twoich potrzeb.

Wśród naszych zabiegów znajdują się m.in. zabiegi na twarz i ciało, w tym karboksyterapia, infuzja tlenowa organic oxygen, mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa (dermapen), zabiegi pielęgnacyjne, nawilżające, antybakteryjne, peeling kawitacyjny, zabiegi kwasami, zabiegi na trądzik.

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama masaży wykonywanych przez doświadocznego fizjoterapeutę w urokliwej i kameralnej atmosferze przy blasku świec z użyciem w 100% naturalnych olejków.

Eco Beauty Salon wnętrze Eco Beauty Salon wnętrze
„Twoje zdrowe piękno jest dla nas najważniejsze!”

Nasz zespół

Ewelina Sawczuk w Eco Beauty Salon Warszawa Wola Ordona

Ewelina - Właścicielka Salonu

Założycielka oraz właścicielka Eco Beauty Salon. Mgr biologii o specjalizacji "Biologia komórki i organizmu". Ukończyła studia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w firmach farmaceutycznych w Warszawie oraz obejmując stanowisko Menedżera ds. sprzedaży diagnostyki w polskiej firmie medycznej. W biznesie nie boi się podejmować odważnych decyzji. Jest optymistką żyjącą w zgodzie ze sobą i ludźmi. Słucha potrzeb Klientów i chce im zaoferować profesjonalne produkty i usługi, przede wszystkim bezpieczne, skuteczne i przyjazne naturze. Czuje się odpowiedzialna społecznie, dlatego wybierając kosmetyki dokładnie sprawdza dostawców i testuje produkty najpierw na sobie. Jej celem jest stworzenie kameralnego miejsca przyjaznego naturze, gdzie świadomi Klienci, dbający o środowisko i poszukujący wysokiej jakości usług mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. W czasie wolnym wyjeżdza poza miasto i relaksuje się na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Uwielbia obcowanie z naturą, bliskość jezior, morza i gór. Fanka jogi, podróży (tych małych i dużych :)) oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ewelina Kosmetolog w Eco Beauty Salon Warszawa Wola Ordona

Ewelina - Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Temat jej pracy dypolomowej to "Badanie wybranych ekstaktów roślinnych jako potencjalnych kosmoceutyków". W gabinecie kosmetycznym kieruje się umiejętną konsultacją i diagnozą skóry, na podstawie której indywidualnie dobiera zabiegi oraz pielęgnację domową. Specjalizuje się w peelingach złuszczających i w terapii skóry problematycznej. Uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach tematycznych regularnie poszerza swoją wiedzę, aby w sposób profesjonalny sprostać różnorodnym oczekiwaniom pacjentów. W swojej pracy zawodowej kładzie duży nacisk na holistyczne podejście do problemów każdej osoby. Interesuje się kosmetykami naturalnymi, zagłębia w ich składy, dzięki czemu może starannie dobrać kosmetyk do potrzeb skóry. Jej priorytetem jest ciągły rozwój i poprawa kompetencji w zakresie kosmetologii naturalnej i medycznej. Od kilku lata aktywnie poszerza swoje doświadczenie pracując w Warszawie, a największą satysfakcją jest dla niej zadowolenie pacjentów z widocznych efektów zabiegów. Prywatnie lubi uprawiać sport i podróżować.

Agata Kosmetolog w Eco Beauty Salon Warszawa Wola Ordona

Agata - Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Posiada 7 letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła pracując w renomowanych warszawskich gabinetach kosmetycznych na stanowisku Kosmetologa. Stale dokształca się uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających, pielęgnacyjnych i złuszczających, które pomagają redukować oznaki starzenia oraz problemy skórne. Doskonale wykonuje zabiegi mające na celu redukcję cellulitu, modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Praca, którą wykonuje jest dla niej pasją, dlatego z dużą dokładnością i indywidualnym podejściem do każdej osoby, dopasowuje programy zabiegowe w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych oraz zadowolenia klienta. Oprócz kosmetologii pielęgnacyjnej jej wielką pasją jest wizaż. Ponadto jest miłośniczką sportów zimowych, a także jazdy na rowerze.

Małgorzata Kosmetolog w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Małgorzata - Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Dodatkowo ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia, w trakcie których poszerzała swoją wiedzę na wielu kursach. Swoje umiejętności stale rozwija na konferencjach oraz szkoleniach tematycznych związanych z kosmetologią. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologicznych na twarz oraz ciało. W pracy zawodowej ceni sobie dokładność i skrupulatność, gdyż jej zdaniem, są to jedne z najważniejszych cech wykwalifikowanego kosmetologa.  Do każdego Klienta podchodzi w sposób holistyczny co sprawia, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Każdego klienta traktuje indywidualnie wiedząc, że piękna, zdrowa i zadbana skóra to podstawa dobrego samopoczucia. Prywatnie ceni sobie czas spędzany z najbliższymi.

Damian Masażysta w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Damian - Masażysta / Fizjoterapeuta

Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie oraz kursy masażu I i II stopnia. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii, w tym również z zakresu terapii powięziowej. Specjalizuje się w szerokiej gamie masaży od poprawiających stan zdrowia - masaż klasyczny, sportowy, limfatyczny, po masaże modelujące sylwetkę. Pracę Damiana cechuje holistyczne spojrzenie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Prywatnie interesuje się żeglarstwem oraz teatrem.

Galeria zdjęć