Aktualne promocje w Eco Beauty Salon

Promocje na Lipiec w Eco Beauty Salon

Zniżki aż do 50% na zabiegi w lipiec:

20% zniżki na pojedynczy zabieg oczyszczający Detox Gel. Tylko w lipcu zabieg Detox Gel na twarz wykonasz w cenie 199,20 zł zamiast 249 zł - zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry wymagającej głębokiego oczyszczenia oraz detoksykacji. Idealnie sprawdzi się w przypadku skóry ze zmianami trądzikowymi oraz rozszerzonymi porami.

40% zniżki na Zabieg rozświetlająco-przeciwzmarszczkowy C-flush twarzy - zabieg rozświetli i doda blasku zmęczonej, matowej i szarej skórze. Dodatkowo rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Zabieg bankietowy.

50% zniżki na pojedynczy zabieg Karboksyterapii pod oczy (powieka dolna oraz powieka górna i dolna) - skuteczny i bezpieczny zabieg na cienie i worki pod oczami oraz zmarszczki i tzw. kurze łapki.

50% zniżki na drugi zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej dowolnej partii twarzy i ciała przy zakupie dwóch zabiegów - jest to zaawansowana metoda terapeutyczna, która łączy technologię fali radiowej z mikronakłuwaniem skóry. Metoda ta ma szeroki wachlarz zastosowań: liftinguje, redukuje zmarszczki, ujędrnia wiotką skórę na twarzy i ciele (kolana, brzuch, uda, pośladki) a także zmniejsza widoczność rozstępów i blizn.

3 + 1 Gratis! - kup 3 dowolne zabiegi a czwarty zabieg otrzymasz gratis. 6 + 2 Gratis! - kup 6 dowolnych zabiegów a dwa dodatkowe zabiegi otrzymasz gratis.

Promocje obowiązują od 01.07 do 31.07.2024 r.

Wyjątkowy pakiet dla przyszłej Panny młodej i Pana młodego.

Aby Twoja skóra wyglądała zdrowo i promiennie, a makijaż był trwały przygotowałyśmy wyjątkową ofertę zabiegową w promocyjnej cenie.

Pakiet ślubny opcja 1 – miesiąc do ślubu, obejmuje dwa zabiegi:

Zabieg 1: Zabieg oczyszczający Detox Gel twarz - idealny zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry wymagającej głębokiego oczyszczenia oraz detoksykacji Idealnie sprawdzi się w przypadku skóry ze zmianami trądzikowymi oraz rozszerzonymi porami. Połączenie kwasu mlekowego, glikolowego oraz salicylowego ma za zadanie delikatnie złuszczyć oraz oczyścić pory. Skóra pozostanie oczyszczona i odświeżona.

Zabieg 2: Infuzja tlenowa twarzy - intensywnie nawilżymy skórę, dodamy jej blasku, rozświetlimy ją, dotlenimy, złagodzimy stany zapalne oraz zredukujemy drobne niedoskonałości. Efekt widoczny są od razu po zabiegu. Zabieg chętnie wybierany przez gwiazdy oraz przed wielkim wydarzeniem.

Dla kogo jest skierowany pakiet ślubny?
Przede wszystkim dla przyszłej Panny młodej oraz Pana młodego, dla świadkowej oraz dla każdego kto chciałby zadbać o swoją skórę i zabłysnąć na ważnym wydarzeniu.

Cena Pakietu: 448,80 * zł zamiast 528 zł

* Najniższa cena przed obniżką z ostatnich 30 dni.

Umów się na wizytę i zadbaj o swoją skórę na ten wyjątkowy dzień.

Pakiet ślubny opcja 2 – miesiąc do ślubu, obejmuje dwa zabiegi:

Zabieg 1: Zabieg oczyszczający Detox Gel twarz - idealny zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry wymagającej głębokiego oczyszczenia oraz detoksykacji Idealnie sprawdzi się w przypadku skóry ze zmianami trądzikowymi oraz rozszerzonymi porami. Połączenie kwasu mlekowego, glikolowego oraz salicylowego ma za zadanie delikatnie złuszczyć oraz oczyścić pory. Skóra pozostanie oczyszczona i odświeżona.

Zabieg 2: Zabieg bankietowy ferulac z witaminą C twarz - zabieg ten przywraca skórze równowagę, dodaje promiennego wyglądu, rozjaśnia i rozświetla ją, redukuje drobne niedoskonałości oraz łagodzi podrażnienia. Efekty widoczne są po pierwszym zabiegu.

Cena Pakietu: 516,80 * zł zamiast 608 zł

* Najniższa cena przed obniżką z ostatnich 30 dni.

Poleć nas swoim znajomym i zyskajcie 20% zniżki

Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego!
Poleć nas swojemu znajomemu, który jeszcze nie korzystał z naszych usług, a oboje otrzymacie rabat 20% na wybrany zabieg na twarz lub ciało. Rabat na zabieg przysługuje jeżeli:

osoba zaproszona podczas rejestracji telefonicznej lub przed zabiegem przedstawi pracownikowi recepcji imię i nazwisko osoby polecającej

osoba zaproszona skorzysta przynajmniej z jednego zabiegu na twarz lub ciało– wtedy osoba polecająca otrzyma rabat -20% na swój zabieg,

osoba zaproszona musi być nowym klientem, który nigdy nie korzystał z zabiegów w Eco Beauty Salon.

Liczba poleconych znajomych jest nieograniczona.

Zobacz cennik zabiegów..

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr tel. 508 814 460
Promocja poleć nas znajomym w Eco Beauty Salon kosmetyczny urody Warszawa Wola

Regulamin promocji „Poleć nas znajomym. Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego”

1. Postanowienia ogólne:

a.) Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z akcji „Poleć nas znajomym. Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego”

b.) Użyte w niniejszym regulaminie terminy mają następujące znaczenie:
Regulamin – niniejszy regulamin akcji „Poleć nas znajomym. Zyskaj 20% zniżki na wybrany zabieg dla Siebie oraz Twojego Znajomego”
Organizator – Ewelina Sawczuk-Sierzputowska Eco Beauty Salon ul. Ordona 12D lok. 2U, 01-237 Warszawa, NIP: 5372479757.
Klient – osoba fizyczna, prawna lub inna jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej dokonująca zapisu na zabieg w Eco Beauty Salon.
Osoba polecająca – jest to Klient, który skorzystał przynajmniej z jednego zabiegu na twarz lub ciało w Eco Beauty Salon.
Osoba zaproszona – jest to osoba, która nigdy nie korzystała z usług w Eco Beauty Salon.
Usługi – usługi oferowane w Eco Beauty Salon.

2. Realizacja zabiegu w ramach akcji:

a.) Każdy osoba zaproszona, podczas rejestracji lub przed zabiegiem musi przedstawić pracownikowi recepcji imię i nazwisko osoby polecającej.

b.) Osoba zaproszona musi być nowym klientem, który nigdy nie korzystał z zabiegów w Eco Beauty Salon.

c.) Osoba zaproszona otrzymuje rabat 20% na jeden dowolnie wybrany zabieg na twarzy lub ciała w Eco Beauty Salon. Rabat nie dotyczy serii zabiegów.

d.) Osoba polecająca Eco Beauty Salon może wykorzystać 20% rabatu na jeden dowolnie wybrany zabieg na twarzy lub ciała w Eco Beauty Salon w terminie do 2 miesięcy od daty uzyskania rabatu.

e.) Datą uzyskania rabatu jest data wizyty nowego klienta.

3. Czas trwania akcji i okres obowiązywania zniżek:

a.) Akcja obowiązuje do momentu odwołania prze Organizatora.

4. Postanowienia końcowe:

a.) Zniżki, o których mowa w niniejszym regulaminie, nie będą łączone z innymi zniżkami oferowanymi przez Organizatora w okresie trwania akcji oraz innymi zniżkami, jakie posiada pacjent. Klient będzie miał prawo dokonać wyboru, z której zniżki lub promocji w dniu konsultacji korzysta.

b.) Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie.

e.) Regulamin obowiązuje od dnia opublikowania.

f.) Regulamin jest dostępny w recepcji Eco Beauty Salon oraz na stronie www.ecobeautysalon.pl

Regulamin promocji „–50 zł za zapisanie się do Newslettera”

1. Organizator akcji uprawniającej do zniżek:

Organizatorem akcji jest Ewelina Sawczuk-Sierzputowska Eco Beauty Salon, ul. Ordona 12D/2U, 01-237 Warszawa.

2. Zasady akcji rabatowej na zabiegi i masaże:

a.) Akcja polega na udzielaniu przez Organizatora zniżki kwotowej w wysokości 50 zł. Możliwość uzyskania zniżki posiada osoba zapisująca się pierwszy raz do Newslettera Eco Beauty Salon.

b.) Zniżka komunikowana jest poprzez stronę internetową: www.ecobeautysalon.pl oraz na Social Mediach.

c.) Ze zniżki Klient może skorzystać w Ewelina Sawczuk-Sierzputowska Eco Beauty Salon, ul. Ordona 12D/2U, 01-237 Warszawa.

d.) Oferowana zniżka nie podlega wymianie na środki pieniężne, oraz nie łączy się z innymi zniżkami oferowanymi przez Eco Beauty Salon.

e.) Z promocji „–50zł za zapisanie się do newslettera” może skorzystać jedynie Klient, który wykonuje zabieg w Eco Beauty Salon o minimalnej wartości 200zł.

f.) Zniżki nie można wykorzystać na zakupy online, zakupy kosmetyków oraz innych produktów, w szczególności do zakupu voucherów upominkowych.

3. Osoby uprawnione do skorzystania z oferty zniżkowej:

Osobą Uprawnioną do skorzystania z oferty zniżkowej podczas okresu trwania Akcji jest osoba, która otrzyma kupon o wartości 50 zł na podany do Newslettera Eco Beauty Salon adres mailowy.

4. Czas trwania akcji i okres obowiązywania zniżek

Voucher można wykorzystać przez 3 miesiące od daty otrzymania vouchera.

5. Postanowienia końcowe:

a.) Zniżka, o której mowa w niniejszym regulaminie, nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami oferowanymi przez Organizatora w okresie trwania Akcji oraz innymi zniżkami, jakie posiada Klient. Klient będzie miał prawo dokonać wyboru z której zniżki lub promocji w dniu wizyty korzysta.

b.) Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie.

e.) Regulamin obowiązuje od dnia opublikowania.

f.) Regulamin jest dostępny w recepcji Eco Beauty Salon oraz na stronie www.ecobeautysalon.pl