Henna brwi i rzęs / Laminacja brwi

Laminacja brwi z regulacją i henną

Zabieg Laminacji brwi jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z niesfornymi brwiami, które ciężko ułożyć oraz bardzo cienkimi brwiami. Dzięki laminacji brwi stają się naturalnie wygładzone, pogrubione ułożone w wyznaczonym kierunku, odżywione i sprawiają wrażenie gęstszych.

Efekt laminowania brwi utrzymuje się od 4 do nawet 8 tygodni. Odpowiednia pielęgnacja w domu wydłuża efekt. Codziennie brwi należy przeczesywać oraz nawilżać olejkiem.

Henna i regulacja brwi i rzęs przy użyciu henny pudrowej w Warszawa Wola

Henna brwi i rzęs

Henna jest to preparat stworzony na bazie naturalnego barwnika pozyskiwanego ze sproszkowanych liści i pędów lawsonii bezbronnej. Barwnik wnika w głąb włosów nadając im naturalny i zdrowo wyglądający kolor. Henna posiada właściwości pielęgnujące i odżywcze, dzięki czemu poprawia elastyczność włosa i wspomaga naprawę mikrouszkodzeń. W salonie dostępne są różne odcienie henny, które dobieramy indywidualnie w zależności od oczekiwanego efektu. Odpowiednia stylizacja i dobrana henna wydobywa głębię spojrzenia, barwę tęczówki a rysy twarzy stają się wyraźniejsze.
W naszym salonie kosmetycznym Eco Beauty Salon stylizację brwi i rzęs przeprowadza doświadczony Kosmetolog z użyciem najwyżej jakości henny, co jest gwarancją świetnego efektu.

Henna i regulacja brwi i rzęs przy użyciu henny pudrowej w Warszawa Wola

Oferujemy dwa rodzaje Henny:

Henna proszkowa Hornung

Tradycyjna henna proszkowa o wysokich właściwościach krycia.

Henna żelowa Refectocil

Profesjonalna henna żelowa ciesząca się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie od ponad 60 lat. Efekty zabiegu utrzymują się na brwiach i rzęsach nawet do 6 tygodni.

Przeciwwskazania:

uczulenie na hennę

dermatozy

alergie

otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu

choroby zakaźne

zaczerwienienie i opuchnięcie powiek

soczewki kontaktowe (należy wyjąć przed zabiegiem)

jęczmień

Cena henny brwi i rzęs w Eco Beauty Salon Warszawa Wola