Henna brwi i rzęs / Lifting rzęs / Laminacja brwi

Laminacja brwi z regulacją i henną

Zabieg Laminacji brwi jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z niesfornymi brwiami, które ciężko ułożyć oraz bardzo cienkimi brwiami. Dzięki laminacji brwi stają się naturalnie wygładzone, pogrubione ułożone w wyznaczonym kierunku, odżywione i sprawiają wrażenie gęstszych.

Efekt laminowania brwi utrzymuje się od 4 do nawet 8 tygodni. Odpowiednia pielęgnacja w domu wydłuża efekt. Codziennie brwi należy przeczesywać oraz nawilżać olejkiem.

Henna i regulacja brwi i rzęs przy użyciu henny pudrowej w Warszawa Wola

Lifting Rzęs - pięknie podkręcone i odżywione rzęsy

Zabieg Liftingu Rzęs jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o podkręconych rzęsach bez użycia zalotki. Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny.

Lifting rzęs polega na podniesieniu, podkręceniu, a także przyciemnieniu rzęs. Podczas zabiegu dobierany jest indywidualny rozmiar skrętu rzęs. Efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się od 4 do 8 tygodni. Cały zabieg trwa do 90 minut.

Zalecenia po zabiegu: Przez 24h po zabiegu nie wykonuj makijażu oraz unikaj kontaktu oczu z wodą.

Pielęgnacja po liftingu rzęs: Pielęgnacja po zabiegu nie ulega zmianie i należy dbać o rzęsy tak samo jak przed zabiegiem. Pamiętaj, aby demakijaż oczu wykonywać delikatnie. Dzięki temu, efekt zabiegu będzie dłuższy.

Zalotka do rzęs lub żmudne podwijanie ich maskarą nie będą już potrzebne!

Przeciwwskazania:

alergia na stosowane preparaty

infekcja oczu lub powiek

zaćma, a także jaskra

nadmierne wypadanie rzęs

klaustrofobia

ciąża

Henna brwi i rzęs

Henna jest to preparat stworzony na bazie naturalnego barwnika pozyskiwanego ze sproszkowanych liści i pędów lawsonii bezbronnej. Barwnik wnika w głąb włosów nadając im naturalny i zdrowo wyglądający kolor. Henna posiada właściwości pielęgnujące i odżywcze, dzięki czemu poprawia elastyczność włosa i wspomaga naprawę mikrouszkodzeń. W salonie dostępne są różne odcienie henny, które dobieramy indywidualnie w zależności od oczekiwanego efektu. Odpowiednia stylizacja i dobrana henna wydobywa głębię spojrzenia, barwę tęczówki a rysy twarzy stają się wyraźniejsze.
W naszym salonie kosmetycznym Eco Beauty Salon stylizację brwi i rzęs przeprowadza doświadczony Kosmetolog z użyciem najwyżej jakości henny, co jest gwarancją świetnego efektu.

Henna i regulacja brwi i rzęs przy użyciu henny pudrowej w Warszawa Wola

Oferujemy dwa rodzaje Henny:

Henna proszkowa Hornung

Tradycyjna henna proszkowa o wysokich właściwościach krycia.

Henna żelowa Refectocil

Profesjonalna henna żelowa ciesząca się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie od ponad 60 lat. Efekty zabiegu utrzymują się na brwiach i rzęsach nawet do 6 tygodni.

Przeciwwskazania:

uczulenie na hennę

dermatozy

alergie

otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu

choroby zakaźne

zaczerwienienie i opuchnięcie powiek

soczewki kontaktowe (należy wyjąć przed zabiegiem)

jęczmień

Cena henny brwi i rzęs w Eco Beauty Salon Warszawa Wola