Henna pudrowa brwi / Henna rzęs i brwi / Laminacja brwi

Stylizacja brwi henną pudrową

Stylizacja brwi henną pudrową jest to zabieg dla wymagających klientów, który jest dopasowany do indywidulnych ich potrzeb.

Henna pudrowa to naturalny preparat pochodzenia roślinnego, który jest uzyskiwany z liści lawsonii. W skuteczny sposób barwi włosy brwi wraz ze skórą. Dzięki czemu możemy uzupełnić ubytki włosów na skórze czego nie daje nam zwykła henna.

Stylizacja brwi henną pudrową ma za zadanie nie tylko zafarbować włosy brwi, ale również nadać im kształt, pielęgnować i odżywić skórę i włoski.

Efekt barwienia henną pudrową utrzymuje się na skórze do 14 dni a na włoskach nawet do 8 tygodni. Jest to jednak zależne od indywidualnych predyspozycji.

W Eco Beauty Salon stosujemy hennę pudrową, która posiada unikalną kompozycję naturalnych sładników, które nie tylko gwarantują długotrwały i odporny kolor na Twoich brwiach ale także je odżywiają i chronią. Produkt nie jest szkodliwy dla środowiska i nie jest testowany na zwierzętach.

W Eco Beauty Salon na warszawskiej Woli wykonasz:
Hennę pudrową z regulacją lub pełen pakiet stylizacji brwi czyli hennę pudrową z geometrią i regulacją.

Henna pudrowa z geometrią oraz regulacją

Henna pudrowa z geometrią oraz regulacją - Pełny pakiet stylizacji brwi składa się z indywidualnej konsultacji kosmetologa z naszym klientem, dopasowania kształtu brwi, wykonania geometrii brwi, za pomocą miarek i nici kosmetolog wykreśla ostateczny ich kształt, wykonuje regulację brwi oraz koloryzację henną pudrową.

W Eco Beauty Salon posiadamy szeroką gammę kolorów henny pudrowej dzięki czemu dopasowujemy kolor idealnie do Twojej urody i preferencji.

Laminacja brwi z regulacją i henną

Zabieg Laminacji brwi jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z niesfornymi brwiami, które ciężko ułożyć oraz bardzo cienkimi brwiami. Dzięki laminacji brwi stają się naturalnie wygładzone, pogrubione ułożone w wyznaczonym kierunku, odżywione i sprawiają wrażenie gęstszych.

Efekt laminowania brwi utrzymuje się od 4 do nawet 8 tygodni. Odpowiednia pielęgnacja w domu wydłuża efekt. Codziennie brwi należy przeczesywać oraz nawilżać olejkiem.

Henna i regulacja brwi i rzęs przy użyciu henny pudrowej w Warszawa Wola

Henna brwi i rzęs

Henna jest to preparat stworzony na bazie naturalnego barwnika pozyskiwanego ze sproszkowanych liści i pędów lawsonii bezbronnej. Barwnik wnika w głąb włosów nadając im naturalny i zdrowo wyglądający kolor. Henna posiada właściwości pielęgnujące i odżywcze, dzięki czemu poprawia elastyczność włosa i wspomaga naprawę mikrouszkodzeń. W salonie dostępne są różne odcienie henny, które dobieramy indywidualnie w zależności od oczekiwanego efektu. Odpowiednia stylizacja i dobrana henna wydobywa głębię spojrzenia, barwę tęczówki a rysy twarzy stają się wyraźniejsze.
W naszym salonie kosmetycznym Eco Beauty Salon stylizację brwi i rzęs przeprowadza doświadczony Kosmetolog z użyciem najwyżej jakości henny, co jest gwarancją świetnego efektu.

Henna i regulacja brwi i rzęs przy użyciu henny pudrowej w Warszawa Wola

Oferujemy dwa rodzaje Henny:

Henna proszkowa Hornung

Tradycyjna henna proszkowa o wysokich właściwościach krycia.

Henna żelowa Refectocil

Profesjonalna henna żelowa ciesząca się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie od ponad 60 lat. Efekty zabiegu utrzymują się na brwiach i rzęsach nawet do 6 tygodni.

Przeciwwskazania:

uczulenie na hennę

dermatozy

alergie

otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu

choroby zakaźne

zaczerwienienie i opuchnięcie powiek

soczewki kontaktowe (należy wyjąć przed zabiegiem)

jęczmień

Cena henny brwi i rzęs w Eco Beauty Salon Warszawa Wola