Strona główna / EKO zabiegi na twarz / Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg stosowany w leczeniu i profilaktyce wypadania włosów.

Jeśli zauważyłaś/zauważyłeś nadmierne wypadanie włosów lub ich osłabienie to zalecamy zastosowanie mezoterapii igłowej skóry głowy. Wykonujemy serię zastrzyków w skórę głowy zawierających dedykowany preparat składający się z minerałów, aminokwasów i witamin.

Wskazania do przeprowadzenia Mezoterapii igłowej skóry głowy:

nadmierna utrata włosów,

osłabione włosy,

łysienie.

Efekty zabiegowe:

redukcja drobnych zmarszczek,

stymulacja mieszków włosowych, pobudzenie wzrostów nowych włosów,

zatrzymanie wypadania włosów,

włosy pełne blasku,

wzmocnione włosy,

nawilżenie i odżywienie skóry głowy.

Podczas zabiegu wykorzystujemy ampułkę HairCare.

HairCare jako jeden z nielicznych na rynku estetycznym posiada certyfikat jako wyrób medyczny klasy III do iniekcji skórnej co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i widoczne efekty. Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

Składniki preparatu takie jak: Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk dwa główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się błyszczące. Oprócz poprawy struktury włosa ważny jest jego wzrost, który gwarantują zawarte w HairCare witaminy z grupy B.

Zabieg HairCare zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia HairCare to gwarancja zdrowych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.

Przeciwwskazania do mezoterapii głowy:

alergie na stosowany preparat,

ciąża i karmienie piersią,

choroby nowotworowe,

przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,

stany ropne i zapalne w miejscu iniekcji.

Jak przygotować się do mezoterapii skóry głowy?

Skóra głowy przed zabiegiem musi być czysta dlatego majlepiej umyć głowę w dniu wykonania zabiegu mezoterapii skóry głowy. Przed zabiegiem mezoterapii (około 2 tygodnie przed) należy odstawić aspirynę.

Przebieg zabiegiem mezoterapii igłowej na skórę głowy:

Mezoterapia igłowa skóry głowy jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na wypadanie włosów. Zabieg polega na podaniu przy użyciu cienkiej igły odpowiednich substancji czynnych z zastosowanego preparatu.. Nakłucia wykonywane są bez znieczulenia ale z reguły są mało bolesne.

Ile zabiegów mezoterapii igłowej na wypadanie włosów należy wykonać?

Dla uzyskania trwałych i najlepszych efektów mezoterapię mikroigłową skóry głowy należy wykonać w seriach zabiegowych od 4 do 6 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

Z jakimi innymi zabiegami można połączyć mezoterapię skóry głowy?

Mezoterapię igłową skóry głowy można wykonywać naprzemiennie z Karboksyterapią skóry głowy. Karboksyterapia zapobiega wypadaniu włosów oraz wzmacnia ich cebulki.

Cena mezoterapii igłowej w Eco Beauty Salon Warszawa Wola