Boxy prezentowe w Eco Beauty Salon

Boxy prezentowe w Eco Beauty Salon Warszawa Wola
Prezenty świąteczne w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy niepowtarzalny Box Prezentowy!
Zrób prezent dla siebie lub bliskiej Ci osoby. W ten magiczny dzień podaruj upominek od serca - szykowny Box Prezentowy inspiruje do życia w zgodzie z naturą.

W pudełku prezentowym znajdują się:

1. Wybrane kosmetyki spośród naturalnych, wegańskich i organicznych marek oferowanych w naszym salonie.

2. Sojowe pachnidełko o świątecznym zapachu.

3. Voucher ze zniżką -20% na wybrany zabieg z oferty.

4. Próbki naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy lub ciała.

Nie zwlekaj na ostatnią chwilę i kup już dziś!
Cena Boxu prezentowego zaczyna się od 119zł i zależy od wybranych przez Ciebie kosmetyków.

Pudełka prezentowe możesz kupić na miejscu u nas w salonie. Zapraszamy!

Zrób porządek w swojej kosmetyczce

Analiza składu kosmetyków w Eco Beauty Salon Warszawa Wola

Nasza skóra jest ciągle narażona na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo kosmetyki często przepełnione są chemicznymi składnikami, które działają niekorzystnie na skórę. Pokażemy Ci jak czytać etykiety na opakowaniu kosmetyku, a Ty w zamian wyrzuć ze swojej kosmetyczki produkty niesłużące Twojej skórze.

Najważniejszą informacją na opakowaniu kosmetyku jest spis składników INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Substancje których stężenie aktywnego składnika jest największe znajdują się na początku listy składników. Im krótszy skład tym lepiej.

Poniższych składników warto unikać w kosmetykach stosowanych na co dzień:

Parabeny (Methylparaben, Ethylparaben, Isopropylparaben, Izobuthylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Bythylparaben, Beznylparaben) - to grupa związków obejmujących estry kwasu parahydroksybenzoesowego (PHB). W szczególności osobom ze skłonnością do alergii, dermatoz, atopii oraz trądziku odradzamy stosowania kosmetyków zawierających parabeny.

Konserwanty niebędące parabenami - Quaternium-15, Imidazolidinyl Urea, Methylisothiazolinone, Triethanolamine.

Parafiny, oleje mineralne i wazelina - są to pochodne ropy naftowej. W miarę stosowania produktów zawierających parafinę, po nałożeniu na skórę tworzą nieprzepuszczalną warstwę, która hamuje naturalny proces utraty wody z naskórka. Skutkuje to przesuszeniem skóry. Dodatkowo są komedogenne oraz sprzyjają powstawaniu zaskórników. W kosmetykach występują pod nazwami: Paraffinum Liquidum, Paraffin, Synthetic Wax, Isoparaffin, Parraffin Oil, Vaseline, Petrolatum.

Oleje silikonowe - Dimethicone, Dimethiconol i inne z końcówkami: …methicone, …siloxane, …silanol, …silicone.

SLS (Sodium Lauryl Sulfate) oraz SLES (Sodium Laureth Sulfate) - są to substancje powierzchniowo czynne o właściwościach pianotwórczych, emulgujących oraz myjących. W odpowiednio niskim stężeniu stosowane są w wyrobach chemii gospodarczej przeznaczonej do mycia powierzchni oraz w kosmetykach spłukiwanych, które mogą mieć kontakt z ciałem tylko przez krótką chwilę. Konsumenci często myją twarz, zęby, włosy, ciało, używając produktów zawierających SLS-y. Z czasem skóra traci barierę ochronną, czego skutkiem może być podrażnienie, zaczerwienienie, świąd oraz wysuszenie skóry.

Świadoma pielęgnacja jest kluczem do osiągnięcia zdrowej i pięknej skóry. W naszym salonie stosujemy naturalne i bezpieczne kosmetyki. Pracujemy korzystając z zasobów natury ponieważ Twoje zdrowe piękno jest dla nas najważniejsze.

Darmowe porady Kosmetologa

Darmowe konsultacje kosmetologiczne w Eco Beauty Salon

Jeśli chcesz wiedzieć jaki masz typ cery, jak powinnaś pielęgnować skórę na codzień, które zabiegi są dla Ciebie najskuteczniejsze abyś mogła osiągnąć swój wymarzony efekt oraz jak efektywnie zadbać o ciało, aby zachować jego idealny stan, przyjdź na darmową konsultację do Eco Beauty Salon.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni Kosmetolodzy pomogą Ci poznać Twoją skórę oraz jej potrzeby, dzięki czemu będziesz mogła właściwie o nią zadbać.
Zapraszamy na bezpłatną konsultacje z kosmetologiem!.

Zarezerwuj termin dla siebie pod nr tel. 508 814 460 lub

Pomóż swojej skórze, zadbaj o naszą planetę

Kup produkt zasadź drzewo emerginC

Marka emerginC jest liderem w branży w zakresie inicjatyw pro-środowiskowych, począwszy od przełomowego programu sadzenia drzew „buy one, plant one” („kup produkt, posadź drzewo”) przez programy emerginCeeds i emerginBees, po kwestie pozyskiwania papieru i opakowań. EmerginC we współpracy z Plant-It 2020 odpowiada za zasadzenie prawie 850 000 drzew w Nepalu, Madagaskarze oraz w górach Michoacan w Meksyku. Za każdy sprzedany produkt detaliczny, marka emerginC sadzi jedno drzewko. W naszym salonie możecie kupić kosmetyki marki emerginC scientific organics i tym samym przyczynić się do zalesienia naszej Planety.

Kosmetyki EmerginC w Eco Beauty Salon

Kosmetyki emerginC

W naszym salonie stosujemy wyłącznie ekologiczne kosmetyki. W szczególności kosmetyki marki emerginC z linii emerginC scientific organics. Są to kosmeceutyki w 100% naturalne oraz przynajmniej w 70% organiczne. Około 80% preparatów wytwarzanych jest przy użyciu energii wiatrowej, a wszystkie opakowania wykonane są z certyfikowanego przez Forest Stewardship Council kartonu. Ponadto emerginC angażuje się w działalność środowiskową poprzez akcję „buy one, plant one”. Dzięki niej, za każdy zakupiony produkt detaliczny zostaje posadzone drzewo charakterystyczne dla regionu, co pozwala nam odwdzięczyć się naturze za to, iż możemy czerpać z jej zasobów, by za pomocą bezpiecznych i nowoczesnych technologii łączenia składników, stworzyć najbardziej efektywne kosmeceutyki. Produkty emerginC nie zawierają parabenów, syntetycznych barwników i aromatów, czy składników pochodzenia zwierzęcego. Nie są również testowane na zwierzętach, a każdy komponent to gwarancja najwyższej jakości.

Produkty z linii emerginC scientific organics spełniają wszelkie wymagane normy dotyczące zawartości pozostałych substancji. Wszystkie użyte rozpuszczalniki, substancje zapachowe, czy emulgatory są pochodzenia roślinnego, a konserwanty są identyczne z naturalnymi i dopuszczone do stosowania w preparatach tego typu.

Kosmetyki emerginC scientific organics w bardzo krótkim czasie regenerują, odżywiają i poprawiają ogólną kondycję skóry, dzięki zastosowaniu licznych składników roślinnych i morskich, takich jak: roślinne komórki macierzyste z winogron, spirulina, wyciąg z Palmaria palmata czy wodorosty. EmerginC scientific organics wykorzystuje roślinne komórki macierzyste z winogron, które wspomagają funkcjonowanie komórek skóry. Mają silne właściwości regeneracyjne wpływające na długotrwały i skuteczny efekt. Ponadto, badania kliniczne wykazały ich intensywne i głębokie działanie przeciwzmarszczkowe. Roślinne komórki macierzyste są niezwykle bezpieczne i nie wywołują działań niepożądanych, a ich skuteczność potwierdzono zarówno w badaniach in vitro, jak i in vivo.